Dveřní kliky Desenli

Dveřní klika Desenli je naprosto unikátní klikou, která dokonale spojuje moderní design s řemeslnou zručností. Tato dveřní klika je ručně tepaná a její detailní provedení je naprosto jedinečné. Její design vyšel z pera renomovaného návrháře interiérových doplňků a je doveden k dokonalosti svým uměleckým provedením. Dveřní kliky Desenli vyniknout obzvlášť v moderních interiérech.  Vyberte si ze široké škály barevných povrchů (chrom, zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď) nebo se nechte zlákat kouzlem rustikálního zlata. 

Dveřní kliky Desenli si můžete objednat jak ve štítkovém, tak v rozetovém provedení, a to s dozickou klíčovou dírkou, FAB zámkem nebo WC otočným mechanismem.

Vzhledem k velkému množství barev a provedení objednáváme dveřní kliky Desenli na zakázku a upozorňujeme tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Desenli, stejně jako na náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, nábytkových úchytek, koupelnových doplňků, umyvadlových baterií, kuchyňských baterií, vanových baterií, sprchových baterií a koupelnových žebříků poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Materiálové složení: mosaz (56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody
  • test acetonový
  • test síly laku (125 až 200 mikronů)
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata

Luxusní má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Luxusní prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Katalogove číslo:3500

Varianty zboží


Luxusní dveřní klika Desenli - zlato, chrom, rustikální zlatá
Barva
Typ klíčové dírky
Naše cena: 7 008,- Kč
Luxusní dveřní klika Desenli - potah zlato 24k, rustikální potah 24k
Barva
Typ klíčové dírky
Naše cena: 10 278,- Kč

Další fotografie