Dveřní klika Palace Conchiglia rozetová

Dveřní klika Palace Conchiglia v rozetovém provedení je luxusní, zdobná klika s jemným tepáním. Jemné vroubkování kliky je doplněno květinovým vzorem. Vzhledem k použití do luxusních, retro a starožitných zámeckých interiérů nabízíme tuto dveřní kliku zejména v potahu 24k zlatem. Potah 24k zlatem lze na Vaše přání doplnit bílou nebo rustikální patinou, která ji dodá elegantní zámecký vzhled. Zamilujte se do krásy kliky Palace Conchiglia a oceňte její luxusní design i dokonalé řemeslné zpracování.  

Na dveřní kliku Palace Conchiglia, stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci barvy a typ klíčové dírky (FAB, dozická klíčová dírka či WC otočný mechanismus), objednáváme pro Vás dveřní kliky Palace Conchiglia na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin
  • test acetonový
  • test síly laku (125 až 200 mikronů)
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata
Luxusní má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Luxusní prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Katalogove číslo:2160

Varianty zboží


Luxusní dveřní klika Palace Conchiglia rozetová - chrom, saten, zlato, kombinace zlato/chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď
Barva
Typ klíčové dírky
Naše cena: 5 605,- Kč
Luxusní dveřní klika Palace Conchiglia rozetová - potah zlato 24k
Barva
Typ klíčové dírky
Naše cena: 8 876,- Kč

Další fotografie