Dveřní kliky Palace Conchiglia štítkové

Dveřní klika Palace Conchiglia je luxusní, zdobná klika s hojným, jemným tepáním. Díky svému luxusnímu designu tato klika vynikne zejména v retro a starožitných zámeckých interiérech. Z tohoto důvodu přinášíme také doplnění povrchových úprav o rustikální nebo bílou patinu. Zamilujte se do krásy kliky Palace Conchiglia a oceňte její luxusní design i dokonalé řemeslné zpracování.  

Na dveřní kliku Palace Conchiglia, stejně jako na náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, koupelnových doplňků, nábytkových úchytek, umyvadlových baterií, kuchyňských baterií, vanových baterií, sprchových baterií a koupelnových žebříků, poskytujeme díky náročným testům kvality 5-ti letou záruční lhůtu.

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci barvy a typ klíčové dírky (FAB, dozická klíčová dírka či WC otočný mechanismus), objednáváme pro Vás dveřní kliky Palace Conchiglia na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, chrom saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem + rustikální či bílá patina

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata
Luxusní má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Luxusní prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Katalogove číslo:1160

Varianty zboží


Luxusní dveřní klika Palace Conchiglia štítková - chrom, zlato, kombinace chrom/zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď, rustikální zlatá barva
Barva
Typ klíčové dírky
Naše cena: 13 548,- Kč
Luxusní dveřní klika Palace Conchiglia štítková - potah zlato 24k
Barva
Typ klíčové dírky
Naše cena: 18 687,- Kč

Další fotografie