Nábytkové úchytky Butterfly

Nábytkové úchytky Butterfly jsou celomosazné úchytky (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku), které jsou nesmírně originální svým tvarem - jedná se o složený kruh, který je dále dotvořen bohatým reliefém. Plastický reliéf znázorňuje rostlinné vzory a elegantně doplňuje jedinečnost této úchytky. Oceníte jistě detailní provedení reliéfního vzoru, které je velmi elegantní a krásně ozdobí Vaše komody, šatní skříně, kuchyňské linky i ostatní nábytek.

Design úchytek Butterfly byl vypracován předními návrháři v oblasti nábytku a interiérového vybavení.

Nábytkové úchytky Buttefly nabízíme v mnoha barevných povrchových úpravách (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem a další).

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme nábytkové úchytky Butterfly podle Vašeho výběru přímo ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na nábytkové úchytky Buttefly, stejně jako na náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, koupelnových doplňků, umyvadlových, kuchyňských, vanových a sprchových baterií a koupelnových žebříků poskytujeme 5-letou záruční lhůtu.
Katalogove číslo:25134

Varianty zboží


Luxusní nábytková úchytka Butterfly 42x75mm - chrom, zlato, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď
Barva
Naše cena: 850,- Kč
Luxusní nábytková úchytka Butterfly 42x75mm - potah zlato 24k
Barva
Naše cena: 1 376,- Kč
Luxusní nábytková úchytka Butterfly 42x75mm - patinovaný chrom
Barva
Naše cena: 971,- Kč

Další fotografie