Nábytkové úchytky Bendio Milano

Nábytkové úchytky Bendio Milano originálním způsobem kombinují kvalitní mosaz (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) a porcelán. Porcelánová část je navíc dekorována krásným potiskem - buď luxusním zlatým potiskem v retro, starožitném stylu nebo modrým potiskem Firenze, který je více rustikální. Obě varianty jsou vhodné do všech interiérů - ať už do luxusních retro interiérů, rustikálních interiérů či do moderních interiérů, které obsahují starožitné prvky.

Nábytkové úchytky Bendio Milano nabízíme v mnoha barvách povrchových úprav (základními barvami jsou zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, patinovaný chrom,potah 24k zlatem, ale v nabíce jsou i další zajímavé povrchy jako například rustikální zlatá a další...) 

Nábytkové úchytky Bendio Milano vyniknou na Vašich komodách, skříních i kuchyňských linkách. Design této úchytky je vypracován zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován. nábytková úchytka Bendio Milano splňuje jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní 5-letou záruční lhůtu.
Katalogove číslo:2527

Varianty zboží


Luxusní nábytkové úchytky Bendio 96mm - chrom, saten, zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď,
Barva
Naše cena: 586,- Kč
Luxusní nábytkové úchytky Bendio 128mm - chrom, saten, zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď
Barva
Naše cena: 688,- Kč
Luxusní nábytkové úchytky Bendio 160mm - chrom, saten, zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď
Barva
Naše cena: 850,- Kč
Luxusní nábytkové úchytky Bendio 128mm - potah zlato 24k
Barva
Naše cena: 1 052,- Kč
Luxusní nábytkové úchytky Bendio 96mm - potah zlato 24k
Barva
Naše cena: 890,- Kč
Luxusní nábytkové úchytky Bendio 160mm - potah zlato 24k
Barva
Naše cena: 1 214,- Kč

Další fotografie