• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Relief 150x75mm "vroubkování" s potahem 24k zlata

7 125,- Kč
Nábytková úchytka Relief má originální, zaoblený tvar, který může být doplněn 3 různými typy vzoru: vroubkováním, florálním motivem nebo tečkovaným reliéfem. Je vyrobena z masivní mosazi a nabízíme jí v širokém spektru povrchových úprav (patinovaná mosaz, patinovaná měď, patinovaný chrom, rustikální zlatá, potah 24k zlatem). Nabízíme ji v rozteči 100mm s šířkou 35mm a poskytujeme na ni 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro nábytková úchytka Relief 150x75mm "vroubkování" s potahem 24k zlata

nábytková úchytka Relief je vysoce elegantní úchytkou. Její jednoduchý zaoblený tvar dotvořený jemným vroubkováním dodá Vašemu interiéru styl a originalitu. Oceníte jistě řemeslnou zručnost i smysl pro detail, který dodává této úchytce jedinečný nádech luxusu. nábytková úchytka Relief je vyrobena z mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku). Vzhledem k jedinečnosti provedení této úchytky je tato úchytka doporučena zejména v provedení potahu 24k zlatem). 

Všechny naše nábytkové úchytky procházejí náročnými testy kvality (certifikáty kvality jsou k dispozici na naší webové stránce www.vistadoro.cz), a proto můžeme poskytnout nadstandardní 5-letou záruční lhůtu.

Upozorňujeme na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Úchytku Relief můžete použít na zásuvkové komody, šatní skříně ale i kuchyňské linky.