Umyvadlová baterie Tria

16 032,- Kč
(13 250,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Umyvadlová baterie Tria vyniká čtvercovými, broušenými krystaly Swarovski o rozměru 10mmx10mm zasazenými do masivní mosazi. Design série Tria pochází z pera zkušených interiérových designových návrhářů a je kvalitně řemeslně vypracován. Díky náročným testům kvality poskytujeme na sérii Tria 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si z 12 povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další).

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro umyvadlová baterie Tria s povrchovou úpravou "chrom lesk" 

Umyvadlové, vanové a dřezové baterie Tria jsou masivní, kvalitní baterie vyrobené z masivní mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku). Všechny baterie mají keramickou kartuš a zaručují tak dlouholetou životnost. Kvalitní mosaz na bateriích Tria doplňují velké čtvercové, broušené krystaly Swarovski, které bateriím dodávají šarm a eleganci. Umyvadlové, vanové a dřezové baterie dodají Vaší koupelně luxus a styl.

Koupelnové baterie Tria si můžete zakoupit v povrchu chrom, zlato, patinovaná mosaz nebo v potahu 24k zlatem.

Koupelnové baterie Tria podstupují přísné testy kvality včetně testu stříkání slané vody (k shlédnutí na www.vistadoro.cz) a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní pětiletou záruční lhůtu.