Toaletní kartáč Almara volně stojící s černým krystalem (1 krystal)

12 086,- Kč
(9 988,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Toaletní kartáč Almara (volně stojící) kombinuje ušlechtilou mosaz s velkými skleněnými, broušenými krystaly a do zdobné rozety jsou usazené drobné krystalky. Můžete si zvolit čiré, bílé krystaly nebo černé krystaly. Dále je možné uchytit na rukojeť 1 velký krystal nebo 3 menší krystaly. Propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost. Výrobková řada Almara je testována nejnáročnějšími testy, díky kterým na ni poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Luxusní kartáč na toaletu Almara s 1 krystalem (volně stojící) v provedení chrom, zlato, patinovaná mosaz

Exkluzivní design koupelnové řady Almara, pocházející z dílen předních interiérových návrhářů, kombinuje ušlechtilou mosaz s velkými krystaly. Malé krystaly jsou použité v úchytné rozetě a velké krystaly elegantně dotvářejí koncovky produtků. Barvu krystalů přizpůsobíme Vašemu přání - vyberte si podle Vašeho přání čiré, bílé nebo černé krystaly. 

Většina produktů z této řady je nabízena jak ve variantě s úchytem do zdi, tak jako volně stojící produkty.

Sériová řada Bebek Vám umožňuje sladit si jednotně celý Váš interiér - podívejte se, prosím,  i na další produkty ze série Bebek na www.vistadoro.cz.

Pro zaručení maximálního výběru v kombinacích povrchové úpravy a barvy krystalu pro Vás objednáváme výrobky Bebek na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na sériovou řadu Almara, stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
  • velké krystaly (čiré, černé, bílé) + malé krystaly

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, měď, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, černá barva, potah stříbrem, potah 24-karátovým zlatem