Madlo Curl 275mm

6 157,- Kč
(5 089,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Madlo Curl doplňuje sérii interiérového vybavení s elegantním rozšíření do dvou „slz“. Tato slza poskytuje prostor pro různé variace designu. Jednou možností je zdůraznění slzy matem povrchu (kombinuje se tedy chrom lesk/chrom mat či zlato lesk/zlato mat, a to v obou možných směrech). Druhou možností je opatřit slzu zdobným květinovým vlysem (viz série Curl design). Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu).  

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro madlo Curl 275mm s povrchovou úpravou "zlato"

Madlo Curl charakterizuje jemný, originální design, který vytváří v prostřední části elegantním rozšířením "slzu". Tato slza pak poskytuje prostor pro různé variace designu. Jednou možností je zdůraznění tvaru slzy matem povrchu (kombinuje se tedy chrom lesk, chrom mat či zlato lesk, zlato mat, a to v obou možných směrech). 

Druhou možností je opatřit slzu zdobným květinovým vlysem.

Elegance a jednoduchost provedení sériové řady Curl umožňuje jejich použití v moderních, i retro a starožitných interiérech.

Design úchytek Curl  byl navržen předními italskými návrháři v oblasti nábytku a interiérového vybavení (RDM Architects Milano). 

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme madla Curl podle Vašeho výběru přímo ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů. Na sériovou řadu Curl, stejně jako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-letou záruční lhůtu.

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, kombinace zlato lesk/mat, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, bronz, saten silver, chrom/saten silver potah 24-karátovým zlatem
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Technický výkres