Madlo Dilek

4 489,- Kč
(3 710,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Madlo Dilek kombinuje masivní mosaz s bílým porcelánem. Jeho povrch lze opatřit jakoukoliv z našich 12 povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další). Kvalitní materiál a řemeslné zpracování zaručuje jeho dlouhou životnost.

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Vista d´Oro madlo Dilek s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Madlo Dilek kombinuje masivní mosaz s elegantně tvarovaným porcelánem. Tím se také madlo Dilek stává velmi příjemným na úchyt.

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme madla Dilek podle Vašeho výběru přímo ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů. Na madla Dilek, stejně jako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-letou záruční lhůtu.

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, kombinace zlato lesk/mat, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, bronz, saten silver, chrom/saten silver potah 24-karátovým zlatem

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem. Těšíme se na Vaši návštěvu!