Madlo Lalezar

5 928,- Kč
(4 899,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Madlo Lalezar vyniká velkým květinovým reliéfem a dodáváme ho v délce 215mm. Na kování Lalezar můžeme aplikovat jakoukoliv z našich 15 povrchových úprav (zlato, chrom, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď a další). Díky masivní mosazi a kvalitnímu řemeslnému zpracování poskytujeme na toto kování 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Vista d´Oro madlo Lalezar s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Madlo Lalezar je zdobeno bohatým, reliéfním květinovým vzorem. Toto madlo je velmi elegantní a hodí se zejména do retro interiérů.

Materiálové složení
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat – rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, poradíme Vám při výběru a představíme různé možnosti úprav.  Nezapomeňte, že jsme schopni nabídnout Vám výrobek „šitý na míru“ -  s námi se fantazii meze nekladou!

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!