Madlo Pera 30cm

3 969,- Kč
(3 280,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Moderní madlo Pera vyrábíme v délkách 30cm, 40cm a 50cm. Lze na něj aplikovat jakoukoliv naši povrchovou úpravu, zejména na něm ale vynikne kombinace lesklého chromu a nerezu, případně niklu. Kvalitní materiál a řemeslné zpracování zaručuje jeho dlouhou životnost.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Moderní madlo Pera 30cm - chrom/saten silver

Na moderním madlu Pera vynikne krásná kombinace lesklého chromu s matně saténovým povrchem. Madlo nabízíme v rozměrech 30cm, 40cm a 50cm.

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat – rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, poradíme Vám při výběru a představíme různé možnosti úprav.  Nezapomeňte, že jsme schopni nabídnout Vám výrobek „šitý na míru“ -  s námi se fantazii meze nekladou!

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!
Madlo Pera 50cm

Madlo Pera 50cm

4 546,- Kč
Madlo Pera 40cm

Madlo Pera 40cm

4 258,- Kč