Madlo Burgu průměr 25mm, délka 35cm

8 171,- Kč
(6 753,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Luxusní madlo Burgu je vyrobené z masivní mosazi. Vyrábíme ho buď s průměrem 25mm o délce 35cm a 50cm nebo s průměrem 40mm v délkách 80cm a 120cm. Jeho povrch lze opatřit jakoukoliv z našich 12 povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další). Kvalitní materiál a řemeslné zpracování zaručuje jeho dlouhou životnost.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro madlo Burgu průměr 25mm, délka 35cm s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Vista d´Oro madlo Burgu se vyznačuje vysokou elegancí a je tak vhodné do každého interiéru -  jak moderního, tak retro či starožitného interiéru. Design madla Burgu je navržen jako hladká kulatá tyč, kterou decentně zdobí šikmé šrafování pěti jemnými vlysy. Koncovky madla jsou tvarovány do zdobné věžičky.

Madla Burgu si můžete zakoupit v široké škále povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, saten silver i potah 24k zlatem).  


Madla Burgu pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů. 

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby.