Madlo Nova průměr 25mm, délka 35cm s potahem 24k zlata

12 317,- Kč
(10 179,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Design madla Nova pracuje s umělým zdeformováním povrchu a doplňuje ho dalšími povrchovými nerovnostmi. Jeho propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Vyrábíme ho z masivní mosazi buď s průměrem 25mm o délce 35cm a 50cm nebo s průměrem 40mm v délkách 80cm a 120cm. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost. Vyberte si až z 12 povrchových úprav:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro a další.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro madlo Nova průměr 25mm, délka 35cm s potahem 24k zlata

Vista d´Oro madlo Nova se vyznačuje vysokou elegancí a je tak vhodné do každého interiéru -  jak moderního, tak retro či starožitného interiéru. Mohutné madlo Nova zdobí nepravidelný povrch připomínající kamínkový písek, koncovky madla jsou tvarovány do zdobné věžičky.

Madla Nova si můžete zakoupit v široké škále povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, saten silver i potah 24k zlatem).  


Madla Nova pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů. 

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby.