Madlo Burgu průměr 25mm, délka 50cm s potahem 24k zlata

13 236,- Kč
(10 939,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Design madla Relief pracuje s reliéfním vlysem v podobě zkosené série čtverců. Jeho propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Vyrábíme ho z masivní mosazi buď s průměrem 25mm o délce 35cm a 50cm nebo s průměrem 40mm v délkách 80cm a 120cm. Vyberte si až z 12 povrchových úprav:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24 karátovým zlatem a další.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro madlo Burgu průměr 25mm, délka 50cm s potahem 24k zlata

Vista d´Oro madlo Burgu se vyznačuje vysokou elegancí a je tak vhodné do každého interiéru -  jak moderního, tak retro či starožitného interiéru. Mohutné madlo Burgu zdobí  jemné šrafování, koncovky madla jsou tvarovány do zdobné věžičky.

Madla Burgu si můžete zakoupit v široké škále povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, saten silver i potah 24k zlatem).  


Madla Burgu pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů. 

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby.