Madlo Sefa 225mm antické stříbro

4 376,- Kč
(3 616,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Madlo Sefa vtiskuje do masivní mosazi bohatý květinový vzor. Design vyšel z dílny renomovaných návrhářů interiérového vybavení. Kombinace kvalitního materiálu a dokonalé řemeslné tvorby zaručuje jeho dlouhou životnost. Nabízíme ho v rozteči 165mm s celkovou délkou 225mm a v širokém množství povrchových úprav (chrom, zlato, patinovaná mosaz, antické stříbro, rustikální chrom, rustikální potah 24k zlatem a další).
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Luxusní madlo Sefa 225mm s povrchovou úpravou "patinovaná měď"

Madla Sefa doplňují řadu dveřních klik, koulí, nábytkových úchytek a koupelnových doplňků. Jsou vyrobené z kvalitní mosazi a doplněné bohatým reliéfním vlysem.

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, patinované zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, bronz, saten silver, potah 24-karátovým zlatem

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Madlo Sefa 225mm

Madlo Sefa 225mm

4 085,- Kč