Madlo Can průměr 25mm, délka 40cm

4 085,- Kč
(3 376,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Moderní madlo Can vyrábíme v průměrech 20mm, 25mm a 30mm a v délkách 20cm, 30cm, 40cm a 50cm. Lze na něj aplikovat jakoukoliv naši povrchovou úpravu, zejména na něm ale vynikne kombinace lesklého chromu a nerezu, případně niklu. Kvalitní materiál a řemeslné zpracování zaručuje jeho dlouhou životnost.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Moderní madlo Can průměr 25mm, délka 40cm s povrchovou úpravou "kombinace nerez/chrom"

Na moderním madlu Can vynikne krásná kombinace lesklého chromu s matně saténovým, nerezovým povrchem. Madlo nabízíme v rozměrech 20cm, 30cm, 40cm a 50cm a v průměrech 20mm, 25mm a 30mm.

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat – rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, poradíme Vám při výběru a představíme různé možnosti úprav.  

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!