Závěsná police Antik DVOJITÁ

14 575,- Kč
(12 045,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Závěsná police Antik dvojitá je součástí kuchyňského vybavení ze stejnojmenné série. Je vyrobena z masivní mosazi a ozdobena elegantním vroubkováním. Nabízíme ji v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem, černá barva, bronz, antické stříbro, nerez a další). Na kuchyňské doplňky Antik poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Závěsná police DVOJITÁ Antik v provedení "zlato"
Kuchyňská série Antik nabízí soupravu Vista d´Oroho závěsného sortimentu (závěsnou tyč lze doplnit háčky, závěsnými policemi a závěsnými nádobami na lahve, vařečky, ale také například nádobami s víkem na těstoviny či rýži).

Vyberte si z široké nabídky povrchových úprav: chrom, zlato, saten, bronz, patinovaná mosaz, patinovaná měď, černá barva, potah platinou, potah 24k zlatem.

Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby.