Dveřní klika Mimoza štítková s potahem 24k zlata

13 442,- Kč
(11 109,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní kování Mimoza má moderní tvar a její rukojeť je doplněna malými krystaly. Krystaly si můžete zvolit čiré, černé nebo bílé. Kliku Mimoza vyrábíme v roztečích 72mm a 90mm. Moderní design ruku v ruce s kvalitním zpracováním zaručuje dlouhou životnost kliky (poskytujeme na ni 5-ti letou záruční lhůtu). Kliku Mimoza si můžete zvolit s FAB nebo domm a zickou klíčovou dírkou, ale také s WC otočným mechanismem.

Krystal

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro dveřní klika Mimoza štítková s potahem 24k zlata

Dveřní klika Mimoza kombinuje kvalitní mosaz s malými krystaly. Barvu krystalů si můžete zvoli: čiré, černé nebo bílé. Každá varianta je zajímavá a přináší jiný vzhled. Kombinace s čirými krystaly přináší jednoduchou, zdobnou eleganci. Černé krystaly rozjasní zlato i chrom a dodají klice moderní, kontrastní design. Nakonec bílé krystaly dodají klice něžnost a luxus. Dveřním klikám Mimoza to sluší zejména v moderních interiérech.  

Dveřní kliky Mimoza jsou doplněné Mimoza koupelnovými doplňky a nábytkovými úchytkami, abyste si mohli sladit celý interiér v jednotném stylu. 

Dveřní kliky Mimoza pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a jsme schopni přinést Vám široké možnosti úprav! Neváhejte nás tedy kontaktovat s Vašimi požadavky, s námi se fantazii meze nekladou!  Vzhledem k široké nabídce a objednávkám „šitým na míru“ upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Mimoza stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, kombinace chrom/saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata