Dveřní klika Palace Conchiglia štítková s potahem 24k zlata

24 666,- Kč
(20 385,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Mosazná dveřní klika Palace Conchiglia se vyznačuje jemným vroubkováním rukojeti, které je doplněno květinovým vzorem. Vámi zvolený barevný povrch může být doplněn bílou nebo rustikální patinou, která klice dodá zámecký vzhled. Kliku dodáváme v rozetové i štítkové variantě (rozteč 72mm a 90mm) s uzamykáním FAB, dozickou klíčovou dírkou nebo WC otočným mechanismem.

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní klika Palace Conchiglia štítková s potahem 24k zlata

Dveřní klika Palace Conchiglia je Vista d´Oro, zdobná klika s hojným, jemným tepáním. Díky svému Vista d´Oromu designu tato klika vynikne zejména v retro a starožitných zámeckých interiérech. Z tohoto důvodu přinášíme také doplnění povrchových úprav o rustikální nebo bílou patinu. Zamilujte se do krásy kliky Palace Conchiglia a oceňte její Vista d´Oro design i dokonalé řemeslné zpracování.  

Na dveřní kliku Palace Conchiglia, stejně jako na náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, koupelnových doplňků, nábytkových úchytek, umyvadlových baterií, kuchyňských baterií, vanových baterií, sprchových baterií a koupelnových žebříků, poskytujeme díky náročným testům kvality 5-ti letou záruční lhůtu.

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci barvy a typ klíčové dírky (FAB, dozická klíčová dírka či WC otočný mechanismus), objednáváme pro Vás dveřní kliky Palace Conchiglia na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, chrom saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem + rustikální či bílá patina

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!