Dveřní klika Gizem štítková bez krystalů

5 735,- Kč
(4 740,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní klika Gizem zaujme atraktivním designem rukojeti. Je vyrobená z masivní mosazi a nabízíme ji v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem, stříbrný potah, v černé barvě a dalších). Kvalitní řemeslné zpracování zaručuje její dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu). Rozteč štítku je volitelná (72mm nebo 90mm), stejně jako výběr uzamykacího mechanismu (FAB, dozická klíčová dírka nebo WC otočný mechanismus).

Barva

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní klika Gizem štítková s povrchovou úpravou patinovaná měď

Dveřní kliky Gizem jsou originální svým provedením – jejich rozšířená rukojeť si na svém konci pohrává s reliéfem ve tvaru slzy. Tento reliéfní kontrast nám pak dává možnost zdůrazňovat tento vlys dále barevně (zejména krásná je kombinace zlata s chromem), ale také texturou (kombinujeme zde například zlato lesk a zlato mat) nebo nám dokonce umožňuje kombinace i napříč barvami a texturami (vznikne kombinace například zlato lesk a chrom mat). Dveřní kliky Gizem jsou sofistikované a elegantní. Zaujme Vás jejich propracovaný design, který byl vypracován zkušenými interiérovými návrháři a byl dále dokonale řemeslně dopracován. 

Další variantou dveřních klik Gizem je vložení krystalů, a to konkrétně malé krystaly do rozety a velký krystal do čela kliky. 

Dveřní kliky Gizem pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a jsme schopni přinést Vám široké možnosti úprav! Neváhejte nás tedy kontaktovat s Vašimi požadavky, s námi se fantazii meze nekladou!  Vzhledem k široké nabídce a objednávkám „šitým na míru“ upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Gizem stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata