Dveřní koule Bebek - chrom saten

4 130,- Kč
(3 414,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní koule Bebek kombinuje masivní mosaz s velkým, skleněným, broušeným krystalem. Můžete si zvolit čirý, bílý, modrý nebo černý krystal a skombinovat ho s jednou z našich 12 povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, patinovaná mosaz, patinovaná měď a další). Světový design a kvalitní řemeslné provedení zajišťují dlouhou životnost. Na sérii Bebek poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro dveřní koule Bebek s povrchovou úpravou "saten" 

Dveřní koule Bebek jsou vyrobené z kvalitní mosazi a zdobí je velký čirý krystal.  Naše dveřní koule jsou navržené jako interiérové - v případě zájmu o použití do exteriéru Vám připravíme dodatečnou vrstvu laku, aby byla zaručena jejich maximální životnost. Zároveň doporučujeme umístění dveřních koulí Bebek do exteriéru pouze pod přístřešek. V tomto případě je nutné vzít v potaz standardní chování mosazi v exteriérových podmínkách.

Dveřní koule Bebek pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Bebek poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Cena je uváděna za 1ks dveřní koule (nikoliv za pár).

Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody
  • test acetonový
  • test síly laku (125 až 200 mikronů)
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!