Dveřní koule Can

2 096,- Kč
(1 732,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní koule Can je vyrobená z masivní mosazi, její vrchní průměr je 58mm (viz technický výkres). Vyberte si z široké palety povrchových úprav (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další). Na dveřní kouli Can krásně vyniknou kombinace povrchu (lesk/mat). Dveřní koule Can může být vyrobena jako pevná nebo otočná a na přání doplněna spodní rozetou s uzamykáním FAB, dozickou klíčovou dírkou nebo s WC otočným mechanismem.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro dveřní koule Can  s povrchovou úpravou "saten" 

Dveřní koule Can jsou jednoduše elegantní a umožňuje tak jejich široké využití. Design Can pracuje s jemným zploštěním koule a zkosením jejích hran. To vše dodává dveřním koulím Can krásný vzhled a v kombinaci s různými barevnými potahy si každý zákazník přijde na své. U dveřních koulí Can lze také kombinovat lesklé a matné povrchy, což dveřním koulím Can přidává na ještě větší originalitě. 

Dveřní koule Can pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Can poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Cena je uváděna za 1ks dveřní koule (nikoliv za pár).

Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody
  • test acetonový
  • test síly laku (125 až 200 mikronů)
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!