Dveřní koule Burak

2 220,- Kč
(1 834,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní koule Burak je vyrobená z masivní mosazi, její vrchní průměr je 68mm (viz technický výkres). Vyberte si z široké palety povrchových úprav (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další). Na dveřní kouli Burak krásně vyniknou kombinace povrchu (lesk/mat) a barev (zlato/chrom). Dveřní koule Burak může být vyrobena jako pevná nebo otočná a na přání doplněna spodní rozetou s uzamykáním FAB, dozickou klíčovou dírkou nebo s WC otočným mechanismem.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní koule Burak s povrchovou úpravou "kombinace zlato/chrom"

Dveřní koule Burak byly designově navržené tak, aby našly široké využití na každých dveřích. Jsou přiměřeně zdobné a elegantní. Jejich zploštění a jemné dotvarování si pohrává s kombinacemi lesklého a matného povrchu, které činí tyto dveřní koule atraktivní a originální. 

V případě zájmu o použití do exteriéru Vám připravíme dodatečnou vrstvu laku, aby byla zaručena co nejdelší životnost dveřních koulí. Zároveň doporučujeme umístění dveřních koulí Burak do exteriéru pouze pod přístřešek. V tomto případě je nutné vzít v potaz standardní chování mosazi v exteriérových podmínkách.

Dveřní koule Burak pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a  upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Burak poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Cena je uváděna za 1ks dveřní koule (nikoliv za pár).
Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď , potah 24-karátovým zlatem
Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody
  • test acetonový
  • test síly laku (125 až 200 mikronů)
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!