Dveřní pant Conchiglia s potahem 24k zlata

6 104,- Kč
(5 044,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní pant Conchiglia je vyroben z masivní mosazi a doplněn bohatým reliéfním vlysem. Rozměry pantu naleznete na technickém výkrese. Design doplňků Conchiglia byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Zvolte si barvu z mnoha barevných povrchových úprav (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem a další). Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu).

Panty rozměry

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní pant Conchiglia s potahem 24k zlata

Překrásné dveřní panty Conchiglia pracují s bohatým květinovým vlysem a jsou sladěné s našimi dveřními klikami a dveřními zarážkami ze série Conchiglia.   

Rozměry pantu jsou následující (technický výkres je k nahlédnutí na www.vistadoro.cz):  válec 16mm, tlouš´tka pantu 4mm, výška 10 či 12mm.

Dveřní panty Conchiglia pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě - upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení: mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

test stříkání slané vody

test acetonový

test síly laku (125 až 200 mikronů)

certifikát o použití vrstvy 24k zlata