• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Dveřní pant Antik

1 798,- Kč
(1 486,- Kč bez DPH)
Dveřní pant Antik doplňuje sérii interiérového vybavení Antik. Je vyroben z masivní mosazi a jeho povrch je ozdoben elegantním vroubkováním. Nabízíme ho v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem, černá barva, bronz, antické stříbro, nerez a další). Na dveřní pant Antik poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

Panty rozměry

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní pant Antik s povrchovou úpravou "zlato lesk"

Dveřní panty Antik jsou vyrobené z masivní mosazi a jejich válec je zdoben elegantním vroubkováním. Panty Antik jsou dokonale sladěné s dveřními klikami, nábytkovými úchytkami a koupelnovými doplňky série Antik.

Rozměry pantu jsou následující (technický výkres je k nahlédnutí na www.vistadoro.cz):  válec 16mm, tlouš´tka pantu 4mm, výška 10 či 12mm. 

Dveřní panty Mondeo pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě - upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení: mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

test stříkání slané vody

test acetonový

test síly laku (125 až 200 mikronů)

certifikát o použití vrstvy 24k zlata