Dveřní zarážka Conchiglia

863,- Kč
(714,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Podlahová dveřní zarážka Conchiglia je vyrobena z masivní mosazi a doplněna zdobným reliéfním vlysem. Design doplňků Conchiglia byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Zvolte si barvu z mnoha barevných povrchových úprav (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem a další). Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu).

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní zarážka Conchiglia s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Dveřní zarážka Conchiglia je zakulacená zarážka s krásným reliféním květinovým vlysem. Design této zarážky vychází z dveřní kliky Conchiglia a umožňuje Vám tak sladit Vaše dveřní kliky s dveřní zarážkou. Design této řady byl navržen oceňovaným návrhářem interiérových doplňků. Dveřní zarážka Conchiglia je elegantní a hodí se do každého interiéru.  

Dveřní zarážky Conchiglia pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě - upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody
  • test acetonový
  • test síly laku (125 až 200 mikronů)
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata