Dveřní zarážka Antik s potahem 24k zlata

985,- Kč
(814,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Podlahová dveřní zarážka Antik doplňuje sérii interiérového vybavení Antik. Je vyrobena z masivní mosazi a její povrch je ozdobeným elegantním vroubkováním. Nabízíme ji v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem, černá barva, bronz, antické stříbro, nerez a další). Na zarážku Antik poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní zarážka Antik s potahem 24k zlata

Vista d´Oro dveřní zarážka Antik s potahem 124k zlata se vyznačuje elegantním vroubkováním mosazi a hodí se tak do každého interiéru.  

Dveřní zarážky Antik pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě - upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů. Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení: 

mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

test stříkání slané vody

test acetonový

test síly laku (125 až 200 mikronů)

certifikát o použití vrstvy 24k zlata