Dveřní klika Nova s potahem 24k zlata

11 160,- Kč
(9 223,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Design dveřní kliky Nova pracuje s umělým zdeformováním povrchu a doplňuje ji dalšími povrchovými nerovnostmi. Její propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje její dlouhou životnost (poskytujeme na ni 5-ti letou záruční lhůtu). Vyberte si až z 12 povrchových úprav:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24-karátovým zlatem a další.

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro dveřní klika Nova s potahem 24k zlata

Design dveřní kliky Nova pracuje s umělým zdeformováním povrchu a doplňuje ji dalšími povrchovými nerovnostmi. Máme pocit, že klika Nova je odlita z šablony z písku. Tento originální design činí kliku Novu velmi atraktivní a jedinečnou. Její elegantní vzhled se tak hodí do každého interiéru -  jak moderního, tak retro či starožitného.

Na dveřní kliky Nova, stejně jako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. 

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci barvy, typu dveřní kliky (štítková či rozetová) a typ klíčové dírky (FAB, dozická klíčová dírka či WC otočný mechanismus), objednáváme výrobky ze série Nova na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten silver, patinovaná mosaz, patinovaná měď,  antické stříbro, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!