Dveřní klika Vanessa

6 166,- Kč
(5 096,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní klika Vanessa se vyznačuje atypickým výkrojem, který ji dodává originalitu a jedinečný vzhled. Nabízíme ji v rozetové variantě a se třemi typy klíčové dírky (FAB, dozická klíčová dírka či WC otočný mechanismus). Vyberte si až z 12 povrchových úprav a neváhejte použít kombinaci lesku a matu:  zlato, chrom, nerez, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24-karátovým zlatem a další. Poskytujeme na ní 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Související produkty

Vista d´Oro dveřní klika Vanessa s povrchovou úpravou "chrom/saten"

Dveřní klika Vanessa tvoří součást naší nabídky moderních dveřních klik a byla navržena profesionálními návrháři moderních  interiérů. Vyznačuje se atypickým výkrojem, který ji dodává originalitu a jedinečný vzhled. Vzhledem k vhodnosti použití v moderních interiérech nabízíme kliku Vanessa v barevné kombinaci chrom/chrom saten. 

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci barvy a typ klíčové dírky (FAB, dozická klíčová dírka či WC otočný mechanismus), objednáváme výrobky ze série Vanessa na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Vanessa poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
Barevné povrchové úpravy:  kombinace chrom lesk/saten

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu
  • test acetonový
  • test síly laku (125 až 200 mikronů)
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata

.