Dveřní klika Grape

7 030,- Kč
(5 810,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní klika Grape připomíná svým tvarem pnoucí se vinnou révu. Je vyrobena z masivní mosazi a nabízíme jí v širokém spektru povrchových úprav (patinovaná mosaz, patinovaná měď, patinovaný chrom, rustikální zlatá, potah 24k zlatem). Nabízíme ji v rozetové variantě s uzamykáním FAB, dozickou klíčovou dírkou a WC otočným mechanismem.

Barva

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní klika Grape s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Dveřní klika Grape je bohatě zdobená, vychází z florálního motivu vinné révy.  Jistě oceníte její detailní, řemeslné zpracování a dokonalý design.

Dveřní kliky Grape pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a jsme schopni přinést Vám široké možnosti úprav! Vzhledem k objednávkám „šitým na míru“ upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.
 
Na dveřní kliky Grape stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah platinou, potah 24-karátovým zlatem

Technický výkres