Dveřní klika Nisa rozetová

6 043,- Kč
(4 994,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní klika Nisa rozetová elegantně kombinuje masivní mosaz s bílým porcelánem, který je doplněn jemnou zlatou linkou. Reliéfní tvarování porcelánu a zlatá linka vytváří tak dojem květiny, která se rozpukává a ukazuje Vám svou krásu. Na dveřní kliku Nisu poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si dozickou klíčovou dírku, FAB nebo WC otočný mechanismus.

Barva

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro dveřní klika Nisa rozetová s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Dveřní kliky Nisa elegantně kombinují kvalitní mosaz s bílým porcelánem, který je doplněn jemnou malbou v barvě Vámi zvolené povrchové úpravy. Reliéfní tvarování porcelánu a zlatá linka vytváří velmi elegantní dojem.

Na dveřní kliku Nisa, stejně jako na náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, koupelnových doplňků, nábytkových úchytek, koupelnových baterií a žebříků, poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Vzhledem k náročností řemeslného zpracování upozorňujeme na dodací lhůtu 8-10 týdnů!

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Technický výkres