Dveřní klika Sefa s krystaly v rozetě

7 213,- Kč
(5 961,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní klika Sefa s krystaly v rozetě zasazuje do masivní mosazi bohatý květinový vzor a ve spodní i vrchní rozetě ho doplňuje malými čirými krystaly. Originální starožitný design ruku v ruce s detailním řemeslným zpracováním zaručuje kvalitní výrobek s dlouhou životností. Na dveřní kování Sefa poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. Uzamykání lze zvolit cylindrické, dozické nebo WC zamykací mechanismus.

Barva

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní klika Sefa s povrchovou úpravou "rustikální zlatá"

Dveřní klika Sefa používá zdobný vlys znázorňující bohatý květinový vzor. Jejich design byl navržen předními návrháři interiérového vybavení a inspiruje se přírodními motivy. 

K dveřním klikám Sefa si můžete zakoupit také Sefa nábytkové úchytky a koupelnové doplňky a sladit tak Váš interiér k dokonalosti!

Dveřní kliky Sefa pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a jsme schopni přinést Vám široké možnosti úprav! Neváhejte nás tedy kontaktovat s Vašimi požadavky, s námi se fantazii meze nekladou!  Vzhledem k široké nabídce a objednávkám „šitým na míru“ upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Sefa stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!