Kelímek na kartáčky Elipse

15 169,- Kč
(12 536,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Kelímek na kartáčky Elipse kombinuje masivní mosaz, porcelán a sklo. Design vychází z dvou proti sobě zapadajících válců, které jsou elipsovitě, protichůdně seříznuté a zapuštěné do sebe. Spodní, bílá část je vyrobena z kvalitního porcelánu, zatímco vrchní část kontrastuje částečně průsvitným černým sklem. Nakonec je spodní i vrchní část decentně uzavřena mosazným lemováním. Moderní design ruku v ruce s kvalitním řemeslným provedením nám umožňuje poskytnout na sérii Elipse 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty

Vista d´Oro kelímek na kartáčky Elipse v provedení zlato, chrom, patinovaná mosaz

Překrásný kelímek na kartáčky ze série Elipse kombinuje kvalitní mosaz, porcelán a sklo. Jak již samotný název celé série napovídá, design koupelnových doplňků Elipse vychází z dvou proti sobě zapadajících válců, které jsou elipsovitě, protichůdně seříznuté a zapuštěné do sebe. Spodní, bílá část je vyrobena z kvalitního porcelánu, zatímco vrchní část kontrastuje částečně průsvitným černým sklem. Nakonec je spodní i vrchní část decentně uzavřena mosazným lemováním. Design koupelnových doplňků Elipse vychází z pera renomovaného studia RDMs Architects Milano a zaujmou na první pohled každého milovníka moderního designu! Koupelnové doplňky Elipse doporučujeme samozřejmě do moderních interiérů, kde vynikne jejich čistota a elegance.

Koupelnová série Elipse splňuje náročné testy kvality (ke stažení na www.vistadoro.cz), které nám umožňují poskytnout Vám na koupelnové doplňky Elipse  5-ti letou záruční lhůtu! 

Výrobky pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a jsme schopni přinést Vám široké možnosti úprav! Neváhejte nás tedy kontaktovat s Vašimi požadavky, s námi se Vaší fantazii meze nekladou! Vzhledem k široké nabídce a objednávkám „šitým na míru“ upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem - těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
  • porcelán, sklo

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata

Všechny testy, certifikát a posudky naleznete na www.vistadoro.cz