Kelímek na kartáčky Desenli s potahem 24k zlata

13 320,- Kč
(11 008,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Kelímek na kartáčky Desenli zaujme krásným květinovým potiskem na masivní mosazi. Florální potisk je speciální metodou tepelně zapuštěn a nikdy se nesmyje. Sérii Desenli nabízíme jako volně stojící produkty, ke kterým si můžete zvolit oblíbenou barevnou povrchovou úpravu (zlato, chrom, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další). Kvalitní materiál a řemeslné zpracování zaručují jejich dlouhou životnost (na sérii Desenli poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu).
  • Popis produktu
  • Související produkty

Vista d´Oro kelímek na kartáčky Desenli s potahem 24k zlata

Originální a vysoce elegantní kelímek na kartáčky z koupelnové série Desenli je bohatě zdobený překrásným květinovým potiskem na kvalitní mosazi. Florální „potisk“ je speciální metodou tepelně zapuštěn a nikdy se nesmyje.

Design koupelnové série Desenli byl navržen renomovaným studiem v oboru interiérového návrhářství. Jedná se o exkluzivní výrobky světového designu, špičkových technologií a kvalitního materiálu.

Díky náročným testům kvality (ke stažení na www.vistadoro.cz)  Vám můžeme poskytnou nadstandardní záruční lhůtu po dobu 5 let.

Vzhledem k širokému sortimentu a schopnosti upravit Vám zboží na míru nevedeme výrobky skladem, ale objednáváme je pro Vás na zakázku ve výrobě. Upozorňuji proto na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Reliéf:  tepelně zapuštěný nesmyvatelný potisk

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata