Polička s dávkovačem mýdla a kelímkem FRAME

20 794,- Kč
(17 185,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.

Barva

Corian

  • Popis produktu
  • Související produkty
Luxusní série Frame přináší nádherné a praktické řešení pro Vaši koupelnu - v jednom kuse spojuje poličku, dávkovač mýdla a kelímek na kartáčky. Celký kus působí uceleně, elegantně a nadčasově.

Koupelnová série Frame je naší vlajkovou lodí na poli světového designu, která kombinuje  ušlechtilou mosaz s Corianem®. Corian® je originální bezešvý povrchový materiál, který je směsí přírodních materiálů s čistým akrylovým polymerem. Jeho velkou výhodou je vysoká životnost, snadná údržba a skvělá funkčnost. Tento materiál klade důraz na čistotu a eleganci při zachování moderního designu, což splňuje celá koupelnová řada Frame. Jistě Vás nepřekvapí, že koupelnová řada Frame vychází z nejmodernějších světových trendů a špičkových technologií. Řada Frame je k dispozici ve varinatě se vzorem (série Frame) nebo s hladkým mosazným povrchem (série Frame bez vzoru).

Design přineslo architektonické designové studio RDMs Architects, Milano. Koupelnová série Frame splňuje požadavky a očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a doplní k dokonalosti každý interiér. 

V případě preference celomosazných doplňků si můžete zvolit také  variantu Frame bez Corianu, která vyniká krásným reliéfním vlysem.

Na sériovou řadu Frame stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme díky náročným testům kvality 5-ti letou záruční lhůtu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit – rádi Vám představíme všechny možnosti úprav a poradíme Vám při výběru!

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vás!

Materiálové složení:
  • mosaz (56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
  • Corian ®

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem + na požádání i další (např. potah platinou)