Toaletní kartáč Nisa - úchyt do zdi

8 139,- Kč
(6 727,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Toaletní kartáč Nisa elegantně kombinuje masivní mosaz s bílým porcelánem, který je doplněn jemnou zlatou linkou. Reliéfní tvarování porcelánu a zlatá linka vytváří tak dojem květiny, která se rozpukává a ukazuje Vám svou krásu. Díky kvalitnímu materiálu i řemeslnému zpracování poskytujeme na naše výrobky 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si vaši oblíbenou povrchovou úpravu (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď a další).

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Toaletní kartáč Nisa v provedení chrom, zlato, patinovaná mosaz

Kartáč na toaletu Nisa elegantně kombinuje kvalitní mosaz s bílým porcelánem, který je doplněn malovanou linkou v barvě Vámi vybrané povrchové úpravy. Reliéfní tvarování porcelánu a jemná linka vytváří tak na rozetě dojem květiny, která se rozpukává a ukazuje Vám svou krásu. Rukojeť tohoto krásného kartáče je rovněž doplněná spirálově točeným bílým porcelánem se zlatým zdobením.

Tyto překrásné doplňky vyniknou zejména v retro a starožitných interiérech, kde vynikne jejich zdobnost a elegance. 

Koupelnová série Nisa splňuje náročné testy kvality včetně testu stříkání slané vody díky kterým Vám na veškerý náš sortiment poskytujeme nadstandardní záruční lhůtu po dobu 5ti let.  

Veškerý sortiment pro Vás objednáváme na zakázku a nabízíme velké množství úprav. Neváhejte se tedy, prosím, na nás obrátit s Vašimi dotazy a požadavky - připravíme Vám výrobek "šitý na míru"! Vzhledem k této výrobní flexibilitě upozoruňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
  • bílý porcelán
  • zlatá malba
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata