Úchyt na toaletní papír Bebek - potah zlato 24 karátů

8 571,- Kč
(7 083,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Úchyt na toaletní papír Bebek kombinuje ušlechtilou mosaz s velkými skleněnými, broušenými krystaly. Úchytná rozeta je doplněna zdobným tečkovaným reliéfem.Můžete si zvolit čiré, bílé krystaly nebo černé krystaly. Propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost. Výrobková řada Bebek je testována nejnáročnějšími testy, díky kterým na ni poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Související produkty

Úchyt na toaletní papír Bebek s potahem 24k zlata

Nádherný úchyt na toaletní papír s potahem 24k zlata je mosazný držák zakončený velkým krystalem. Barvu krystalu si můžete zvolit v těchto barvách: čirý krystal, bílý krystal nebo černý krystal. Dalším zdobným prvkem je závěsná rozeta, která má po celém svém kruhovém obvodu elegantní, plastické tečkování.

Koupelnová řada Bebek se skvěle hodí do Vista d´Oroch, elegantních interiérů, ať již zařízených v moderním nebo v retro  stylu.  Většina produktů je k dispozici jak ve variantě s úchytem do zdi, tak jako volně stojící produkty.  

Celá sériová řada Bebek podstupuje nejnáročnější testy kvality (ke shlédnutí na našich webových stránkách www.vistadoro.cz), díky kterým Vám můžeme poskytnout 5-ti letou záruční lhůtu.
Vzhledem k volitelnosti některých prvků pro Vás objednáváme celý náš sortiment na zakázku ve výrobě - počítejte tedy, prosím, s dodací lhůtou 6-8 týdnů!

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
  • velké krystaly (čirý/černý/bílý)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata