Kruh na ručník Mimoza s černými krystaly

5 919,- Kč
(4 892,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Kruh na ručník Mimoza doplňuje masivní mosaz řadou malých krystalů. Krystaly si můžete zvolit čiré, černé nebo bílé. Mosazná část nabízí 12 povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, patinovaná mosaz, měď a další). Moderní design ruku v ruce s kvalitním zpracováním zaručuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu).

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Vista d´Oro kruh na ručník Mimoza s černými krystaly v provedení chrom

Nádherný kruh na ručník s černými krystaly ze série Mimoza je vyroben z kvalitní mosazi a doplněn malými, černými krystaly. Design je tvořen asymetrickým prohnutím, které celé sérii dodává šarm a originalitu. Koupelnové doplňky Mimoza jsou moderní a elegantní zároveň a stanou se dominantním prvkem Vaší koupelny.

Objevte také další doplňky z koupelnove série Mimoza na www.vistadoro.cz, V případě jakýcholiv dotazů se na nás neváhejte obrátit, jsme tu pro Vás!

Koupelnové doplňky Mimoza podstupují náročné testy kvality, díky kterým Vám na ně můžeme poskytnout 5-ti letou záruční lhůtu.

Jsme také schopni připravit Vám výrobek "šitý na míru" - s námi můžete kombinovat povrchové úpravy, barvy krystalů, ale i vzory různých sérií. Obraťte se na nás - s námi se fantazii meze nekladou! Abychom Vám umožnili výběr podle Vašich představ, objednáváme doplňky ve výrobě na zakázku a upozorňuji tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů. 

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz  (56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)
  • krystaly 

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu
  • test acetonový
  • test síly laku – síla povrchové úpravy 125 až 200 mikronů
  • certifikát o použití vrstvy 24k zlata