Tyč na ručník Almara

7 769,- Kč
(6 421,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Tyč na ručník Almara kombinuje ušlechtilou mosaz s velkými skleněnými, broušenými krystaly a do zdobné rozety jsou usazené drobné krystalky. Můžete si zvolit čiré, bílé krystaly nebo černé krystaly. Propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost. Výrobková řada Almara je testována nejnáročnějšími testy, díky kterým na ni poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Vista d´Oro tyč na ručník Almara v provedení chrom

Exkluzivní design koupelnové řady Almara, pocházející z dílen předních interiérových návrhářů, kombinuje ušlechtilou mosaz s velkými krystaly. Malé krystaly jsou použité v úchytné rozetě a velké krystaly elegantně dotvářejí koncovky produtků. Barvu krystalů přizpůsobíme Vašemu přání - vyberte si podle Vašeho přání čiré, bílé nebo černé krystaly. 

Většina produktů z této řady je nabízena jak ve variantě s úchytem do zdi, tak jako volně stojící produkty.

Sériová řada Bebek Vám umožňuje sladit si jednotně celý Váš interiér - podívejte se, prosím,  i na další produkty ze série Bebek na www.vistadoro.cz.

Pro zaručení maximálního výběru v kombinacích povrchové úpravy a barvy krystalu pro Vás objednáváme výrobky Bebek na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na sériovou řadu Bebek, stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
  • velké krystaly (čiré, černé, bílé) + malé krystaly

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata