• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Komodová knopka Bebek s černým krystalem průměr 40mm

1 173,- Kč
Komodová knopka Bebek zasazuje do masivní mosazi velký skleněný, broušený krystal. Knopky Bebek vyrábíme ve 3 velikostech (20mm, 30mm a 40mm). Pro všechny velikosti si můžete zvolit čirý, černý nebo bílý krystal. Díky kvalitnímu materiálu i řemeslnému zpracování poskytujeme na naše výrobky 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si barvu z 12 povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, patinovaná mosaz, patinovaná měď a další).

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro komodová knopka Bebek s černým krystalem průměr 40mm v provedení "zlato"

Série nábytkových úchytek a knopek Bebek je exkluzivní řadou, která kombinuje ušlechtilou mosaz (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) s velkými krystaly.

V rámci řady Bebek si můžete zvolit čiré krystaly, bílé krystaly či černé krystaly. 

Nábytkové úchytky Bebek nabízíme v široké škále barevných povrchových úprav, nad nimiž vyniká zejména chrom, zlato či patinovaná mosaz.

Nábytkové úchytky Bebek jsou testovány nejnáročnějšími testy (testy kvality jsou ke shlédnutí na našich webových stránkách www.vistadoro.cz), díky kterým na ně poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme nábytkové úchytky Bebek na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.