• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Komodová knopka Lalezar čtverec 44x44mm

526,- Kč
Nábytková knopka Lalezar vyniká velkým květinovým reliéfem. Dodáváme ji buď jako čtvercovou o rozměru 44x44mm, kulatou o průměru 30mm nebo jako elipsu 70x30mm. Na kování Lalezar můžeme aplikovat jakoukoliv z našich 15 povrchových úprav. Díky masivní mosazi a kvalitnímu řemeslnému zpracování poskytujeme na toto kování 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
Vista d´Oro komodová knopka Lalezar čtverec 44x44mm v provedení "patinovaná mosaz"

Série nábytkových úchytek a knopek Lalezar představuje celomosazné úchytky s bohatým florálním (květinovým) reliéfem. Nábytkové úchytky a knopky Lalezar jsou vyrobeny z ušlechtilé mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) a jsou kvalitně řemeslně vypracovány. Nábytkové úchytky Lalezar se hodí zejména do retro a starožitných interiérů - na retro a starožitné komody, kuchyňské linky i šatní skříně. Vzhledem k vhodnosti použití zejména do retro interiérů je nabízíme v mnoha barevných patinovaných površích (kromě klasické patinované mosazi a patinované mědi představujeme rovněž antické stříbro či bronz). Jistě oceníte krásný design těchto úchytek, vypracovaný zkušenými designéry. Nábytkové úchytky Lalezar dodají Vašemu interiéru zvláštnost a originalitu.

Nábytkové úchytky Lalezar jsou testovány nejnáročnějšími testy (testy kvality jsou ke shlédnutí na našich webových stránkách www.vistadoro.cz).

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme nábytkové úchytky Lalezar na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na nábytkové úchytky Lalezar, stejně jako na náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, koupelnových doplňků, umyvadlových, kuchyňských, vanových a sprchových baterií a koupelnových žebříků poskytujeme 5-letou záruční lhůtu.