Nábytková úchytka Bendio 96mm

773,- Kč
(639,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.

Barva

  • Popis produktu
  • Související produkty
Vista d´Oro nábytkové úchytky Bendio 96mm v provedení chrom + modrý potisk

Nábytkové úchytky Bendio Milano originálním způsobem kombinují kvalitní mosaz (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) a porcelán. Porcelánová část je navíc dekorována krásným potiskem - buď Vista d´Orom zlatým potiskem v retro, starožitném stylu nebo modrým potiskem Firenze, který je Nábytkové úchytky Bendio Milano originálním způsobem kombinují kvalitní mosaz (složení mosazi je cca 57% mědi, 39% zinku) a porcelán. Porcelánová část je navíc dekorována krásným potiskem - buď  luxusním zlatým potiskem ve starožitném stylu nebo modrým potiskem Firenze, který je více rustikální. Obě varianty jsou vhodné do všech interiérů. Nabízíme je v roztečích 96mm, 128mm, 160mm a 192mm.

Nábytkové úchytky Bendio Milano nabízíme v široké škále povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, měď, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, patinovaný chrom,potah 24k zlatem, potah stříbrem a další...) 

Design této úchytky je vypracován zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován, což zaručuje její dlouhou životnost.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby.