• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytkové úchytky Bendio 160mm

850,- Kč

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
Vista d´Oro nábytkové úchytky Bendio 160mm v provedení chrom + modrý potisk

Nábytkové úchytky Bendio Milano originálním způsobem kombinují kvalitní mosaz (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) a porcelán. Porcelánová část je navíc dekorována krásným potiskem - buď Vista d´Orom zlatým potiskem v retro, starožitném stylu nebo modrým potiskem Firenze, který je více rustikální. Obě varianty jsou vhodné do všech interiérů - ať už do Vista d´Oroch retro interiérů, rustikálních interiérů či do moderních interiérů, které obsahují starožitné prvky.
Nábytkové úchytky Bendio Milano nabízím v mnoha barvách povrchových úprav (základními barvami jsou zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, patinovaný chrom,potah 24k zlatem, ale v nabíce jsou i další zajímavé povrchy jako například rustikální zlatá a další...) 

Nábytkové úchytky Bendio Milano vyniknou na Vašich komodách, skříních i kuchyňských linkách. Design této úchytky je vypracován zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován. nábytková úchytka Bendio Milano splňuje jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (ke shlédnutí na www.vistadoro.cz) a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní 5-letou záruční lhůtu.