• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytkové úchytky Diva 160mm s potahem 24k zlata

1 376,- Kč
Nábytkové úchytky Diva vynikají nepravidelně obloukovým tvarem v kombinaci s malými čirými krystaly. Je nutné zde rozlišit pravou a levou stranu úchytky – úchytky Diva pak proti sobě tvoří elegantní vzor. Vyrábíme je v rozměru 160mm a 224mm. Nábytkové úchytky Diva jsou vyrobené z kvalitní mosazi a díky kvalitnímu řemeslnému zpracování na ně poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. Design této úchytky byl navržen renomovaným návrhářem interiérových doplňků.

Diva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty

Vista d´Oro nábytkové úchytky Diva 160mm s potahem 24k zlata

Nábytkové úchytky Diva vynikají svým nepravidelně obloukovým tvarem v kombinaci s malými čirými krystaly. Je nutné zde rozlišit pravou a levou stranu úchytky – úchytky Diva pak proti sobě tvoří elegantní vzor. Nábytkové úchytky Diva jsou nadčasové a moderní.  Nábytkové úchytky Diva jsou vyrobeny z kvalitní mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) a hodí se do každého interiéru. Všechny Vaše komody, šatní skříně či kuchyňské linky zkrásní a budou působit luxusně a originálně. Design této úchytky je navržen renomovaným designérem interiérových doplňků.

K dispozici je velké množství barev povrchových úprav (chrom, zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď či  potah 24k zlatem). nábytková úchytka Diva podstupuje jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (k shlédnutí na www.vistadoro.cz) a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní pětiletou záruční lhůtu.