• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytkové úchytky Assos 160mm

1 052,- Kč
Nábytková úchytka Assos vyniká obloukovým tvarem mosazného lůžka, do kterého jsou zasazené malé čiré krystaly. Vyrábíme ji v rozměru 160mm. Nábytkové úchytky Assos jsou vyrobené z masivní mosazi a díky kvalitnímu řemeslnému zpracování na ně poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si z široké palety povrchových úprav (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další).
  • Popis produktu

Nábytkové úchytky Assos vynikají obloukovým tvarem v kombinaci s malými čirými krystaly. Nábytkové úchytky Assos jsou velmi elegantní a moderní.  nábytková úchytka Assos je vyrobená z kvalitní mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) a hodí se do každého interiéru. Všechny Vaše komody, šatní skříně či kuchyňské linky zkrásní a budou působit luxusně a originálně. Design této úchytky je navržen renomovaným designérem interiérových doplňků.

K dispozici je velké množství barev povrchových úprav (chrom, zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď či  potah 24k zlatem). nábytková úchytka Assos podstupuje jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (k shlédnutí na www.vistadoro.cz) a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní pětiletou záruční lhůtu.