• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytkové úchytky Nakis 128mm

869,- Kč
Nábytkové úchytka Nakis je obdélníkovou, celomosaznou úchytkou opatřenou zdobným reliéfem. Vyrábíme ji v roztečích 96mm, 128mm, 160mm a 192mm. Opatříme ji Vámi zvolenou povrchovou úpravou (chrom, zlato, nerez, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď a další). Díky kvalitnímu materiálu a řemeslnému zpracování poskytujeme na úchytky Nakis 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
Vista d´Oro nábytkové úchytky Nakis 128mm v povrchové úpravě "patinovaná mosaz"

Sériová řada nábytkových úchytek a knopek Nakis je řada, která opět představuje reliéfní vlys na kvalitní mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku). Reliéf znázorňuje sérii zahnutých, na sebe navazujících lístků, které dodávají nábytkovým úchytkám Nakis decentní eleganci. Oceníte jistě nejen krásu těchto úchytek, ale také detailní zpracování designu i řemeslné dotvoření této řady.

Řada nábytkových úchytek a knopek Nakis je nabízena v široké škále barev v rámci povrchových úprav mosazi (uvádíme základní barvy jako je zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, patinovaný chrom,potah 24k zlatem, ale v nabíce jsou i další zajímavé povrchy jako například rustikální zlatá a další...).  V klasických či patinovaných variantách jsou nábytkové úchytky a knopky Nakis vhodné do všech interiérů, zejména je doporučujeme do retro a starožitných interiérů.  Nábytkové úchytky a knopky Nakis budou ozdobou všech komod, skříní a kuchyňských linek.

Design této úchytky je vypracován zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován. Nábytkové úchytky a knopky Nakis podstupují jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (ke shlédnutí na www.vistadoro.cz) a jsou k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ně 5-letou záruční lhůtu.