• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Sedef 128mm s potahem 24k zlata

1 173,- Kč
Nábytkové úchytka Sedef je elegantní úchytkou, která do masivní mosazi zasazuje bílou nebo černou perleť. Vyrábíme ji v rozteči 128mm a lze si k ní objednat kulatou knopku. Opatříme ji Vámi zvolenou povrchovou úpravou (chrom, zlato, nerez, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď a další). Díky kvalitnímu materiálu a řemeslnému zpracování poskytujeme na úchytky Sedef 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
Vista d´Oro nábytková úchytka Sedef 128mm s potahem 24k zlata

nábytková úchytka Sedef je zajímavou úchytkou, která kombinuje kvalitní mosaz (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) a barevné, nerovně upravené krystaly. Krystaly je možné zvolit v bílé nebo černé barvě. Jak již bylo zmíněno, povrch krystalů je úmyslně nerovný, hrbolatý, což úchytce Sedef dodává na originalitě, zajímavosti a modernosti.

Řada nábytkových úchytek Sedef je dostupná v široké škále barev v rámci povrchových úprav mosazi (namátkou uvádíme základní barvy jako je zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, patinovaný chrom,potah 24k zlatem, ale v nabíce jsou i další zajímavé povrchy jako například rustikální zlatá a další...) 

Nábytkové úchytky a knopky Sedef vyniknou ve všech interiérech, krásně a dokonale ozdobí všechny komody, skříně a kuchyňské linky.

Design této úchytky je vypracován zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován. 

nábytková úchytka Sedef podstupuje jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (ke shlédnutí na www.vistadoro.cz) a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní 5-letou záruční lhůtu.