Nábytková úchytka Geometrik "půlkruh"

2 135,- Kč
(1 765,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytková úchytka Geometrik je originální, mosaznou úchytkou s geometrickým vlysem. Dodáváme ji jako standardní úchytku v roztečích 96mm a 128mm, nábytkovou knopku o průměru 34,5mm nebo jako půlměsíc o šířce 10cm. Půlměsíc lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Úchytky opatříme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chrom, patinovaná mosaz a další). Na úchytky poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. Nábytková úchytka Geometrik je originální, mosaznou úchytkou s geometrickým vlysem. Dodáváme ji jako standardní úchytku v roztečích 96mm a 128mm, nábytkovou knopku o průměru 34,5mm nebo jako půlměsíc o šířce 10cm. Půlměsíc lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Úchytky opatříme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chrom, patinovaná mosaz a další). Na úchytky poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Nábytková úchytka Geometrik "půlkruh" s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Moderní úchytka Geometrik nabízí úchytky s geometrickým vlysem. Variantu půlkruhového měsíce lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Průměr kruhu (šířka rovné strany úchytky) činí 10cm.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, měď, antické stříbro, rustikální chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, rustikální zlatá, potah 24 karátovým zlatem, potah stříbrem

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Technický výkres