Nábytková úchytka Wave 128mm

1 923,- Kč
(1 590,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytková úchytka Wave je zdobená krásným, reliéfním, květinovým vzorem. Úchytky Wave dodáváme buď jako standardní úchytku v roztečích 96mm a 128mm nebo jako půlměsíc o šířce 10cm. Půlměsíc lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Nabízíme je v široké škále povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další). Úchytky jsou vyrobené z masivní mosazi a poskytujeme na ně 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Nábytková úchytka Wave 128mm s povrchovou úpravou "patinovaná mosaz"

Nábytkové úchytky Wave jsou moderní a elegantní zároveň. Nabízíme je ve formě knopky, klasické úchytky nebo v půlkruhovém provedení. Variantu půlkruhového měsíce lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, měď, antické stříbro, rustikální chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, rustikální zlatá, potah 24 karátovým zlatem, stříbrný potah a další

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Technický výkres